Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - TREPÇA

Trepça me epërsi dyshifrore, mbyllet pjesa e parë

Trepça me epërsi dyshifrore, mbyllet pjesa e parë


25 September, 2021 @18:03

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Drita - Trepça.

Drita e kishte mbajtur ritmin e lojës në çerekun e parë, kurse skuadra mitrovicase në çerekun e dytë e ngriti epërsinë në pikë dyshifrore 29-42.

Taurus Cockfield dhe Amin Hot, janë duke luajtur me ng 10 pikë secili te Trepça, kurse te Drita Arian Mehmeti e Marcus Myers me nga 10 pikë githashtu.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga