Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MBYLLET PJESA E PARË

Trepça në epërsi ndaj Pejës

Trepça në epërsi ndaj Pejës


22 January, 2023 @17:52

Posa ka përfunduar pjesa e parë e lojës ndërmjet Pejës dhe Trepçës që po luhet në Karagaç të Pejës, ndërsa ekipi mitrovicas i drejtuar nga tranjeri i ri Engin Gençolgu ka dominuar çerekun e dytë për të mbyllë pjesën e parë në epërsi 14 pikëshe, 35-49 [20-18, 15-31].

Me 11 pikë Will Daniels është më efikasi te Trepça, ndërsa te Peja po dallohet Isaiah Umipig që ka 13 të shënuara.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga