Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING 5's

Trepça-Peja, 5-shet e para

Trepça-Peja, 5-shet e para


8 May, 2022 @16:33

Pas pak nis ndeshja e parë gjysmëfinale e serisë së PlayOffit të Superligës ku takohen Trepça dhe Peja. Mitrovicasit kanë avantazhin e parketit në seri, ndërsa të dyja skuadrat konsiderohen me mundësi për titull kampioni.

Lubomir Minchev, trajneri bullgar i Trepçës nis ndeshjen me këtë pesëshe, ndërsa Marin Dokuzovski, trajner maqedonas i Pejës ka vendosur për këtë pesëshe.

TREPÇA: Cockfield, Gordon, Hajrizi, Purvis, Hot.

PEJA: Fells, Washington, Berisha, Lekndreaj, Godfray.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga