Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 2: TREPÇA - YLLI

Trepça - Ylli, pesëshet startuese

Design: TOPSPORTI

Trepça - Ylli, pesëshet startuese


26 May, 2022 @20:25

Pas fitores së Yllit në ndeshjen e parë në Suharekë, ndeshja e dytë e serisë finales mes Trepçës dhe Yllit luhet sonte me fillim nga ora 20:30 në Mitrovicë.

Ndeshja do të fillojë me pak minuta vonesë për shkak të arritjes me vonesë të skuadrës së Yllit në palestrën “Minatori”.

SKEMA DREJT FINALES

Pesëshet startuese të skuadrave për sonte janë:

TREPÇA: Andrew Gordon, Rodney Purvis, Amin Hot, Corban Collins, Drilon Hajrizi.

YLLI: Chris Harris, Erjon Kastrati,  Mikaile Tmusic, Henrik Sirko, Dajuan Graf.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga