Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI - PRISHTINA

V1: Përsëri barazim, edhe 5 minuta shtesë

V1: Përsëri barazim, edhe 5 minuta shtesë


26 September, 2021 @21:04

Skuadrat nuk arritën të krijojnë epërsi në vazhdime, do të luhen edhe 5 minuta shtesë 91-91.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga