Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

5-SHET STARTUESE

Vëllaznimi-Prizreni, 5-shet startuese

Vëllaznimi-Prizreni, 5-shet startuese


3 December, 2022 @16:48

Pak pas nis ndeshja e parë e xhiros XIII të Superligës, ndërsa Vëllaznimi Shani Nushi pret Ponte Prizrenin.

Trajnerët përkatës të ekipeve, Josip Plantak dhe Arbnor Rifati, për këtë ndeshje kanë vendosur të dalin me këto pesëshe startuese:

VËLLAZNIMI: Emmanuel Omogbo, Burim Zekiqi, Jordan Harris, Damonte Dodd, Don Polloshka.

PRIZRENI: Wayne Arnold, Urim Zenelaj, Meriton Ismaili, Muhamedali Janjeva, Ivan Koljevic.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga