Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STATS

Vetëm 2 lojtarë me asistime dyshifrore te Bashkimi në çerekfinale

Vetëm 2 lojtarë me asistime dyshifrore te Bashkimi në çerekfinale


19 May, 2021 @22:22

Skuadra e Bashkimit në çerekfinale nuk ka asistuar shumë në mënyrë ekipore.

Shifra më e lartë e asistime në serinë kundër Yllit, ishte 7 nga Milos Latkovic.

Latkovic gjithashtu ishte asistuesi më i mirë pas 3 ndeshjeve me 16 në total. Vetëm edhe Musab Mala me 13 asistime ishin të vetmit me asistime dyshifrore te Bashkimi në këtë fazë

Më poshtë mund ta gjeni listën e plotë të asistuesve të Bashkimit në çerekfinale.Asistuesit e Bashkimit në çerekfinale

1 Milos Latkovic 16 asistime
2 Musab Mala 13 asistime
3 Obinna Oleka 7 asistime
4 Julian Hamati 6 asistime
5 Christian Lutete 5 asistime
6 Ujkan Karanezi 3 asistime
7 Qëndrim Biraj 1 asistime
8 Elvan Iljazi 1 asistime

STATS

Oleka, koshashënuesi më i mirë te Bashkimi në çerekfinale

FBK Superliga

Oleka, koshashënuesi më i mirë te Bashkimi në çerekfinale

19/05/21 @ 20:55

PACERS - HORNETS

Indiana lehtë, Play Offi ende mundësi

NBA

Indiana lehtë, Play Offi ende mundësi

19/05/21 @ 09:19

CELTICS - WIZARDS

Boston në Play Off, e pret sfida e vështirë

NBA

Boston në Play Off, e pret sfida e vështirë

19/05/21 @ 09:12

SHQIP NË BOTË

Edon Maxhuni shkëlqen në finale, Pärnu shpallet nënkampion

International/Sportistë shqiptarë në botë

Edon Maxhuni shkëlqen në finale, Pärnu shpallet nënkampion

18/05/21 @ 08:06

STATS

Walters i pari edhe te kërcimet

FBK Superliga

Walters i pari edhe te kërcimet

18/05/21 @ 00:07

STATS

Walton e Dendy me asistime dyshifrore në çerekfinale

FBK Superliga

Walton e Dendy me asistime dyshifrore në çerekfinale

17/05/21 @ 22:43

STATS

Walters dukshëm koshashënuesi më i mirë te Peja në çerekfinale

FBK Superliga

Walters dukshëm koshashënuesi më i mirë te Peja në çerekfinale

17/05/21 @ 21:39

KOSOVA (F)

Grumbullohet për herë të parë pëfaqësuesja e Kosovës (F)

Përfaqësuesja

Grumbullohet për herë të parë pëfaqësuesja e Kosovës (F)

17/05/21 @ 20:26

YLLI

LG Gill shkon në ligën turke

FBK Superliga/Transfere

LG Gill shkon në ligën turke

15/06/21 @ 14:10

FBK

FBK vendos për datën e fillimit dhe të përfundimit të afatit kalimtar

FBK Superliga/FBK Liga e Femrave

FBK vendos për datën e fillimit dhe të përfundimit të afatit kalimtar

11/06/21 @ 13:53

NJOFTIMI NGA FBK

FIBA ia beson FBK-së U16 European Challengers

FBK Superliga/Përfaqësuesja

FIBA ia beson FBK-së U16 European Challengers

08/06/21 @ 16:27

FBK

Nis regjistrimi i klubeve për edicionin 2021/22

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave

Nis regjistrimi i klubeve për edicionin 2021/22

08/06/21 @ 15:39

HAP NË KARRIERË

Ish trajneri i Bashkimit dhe Prishtinës, drejt Polonisë

FBK Superliga/International/Transfere

Ish trajneri i Bashkimit dhe Prishtinës, drejt Polonisë

04/06/21 @ 13:11

YLLI

Vazhdohet kontrata me trajnerin kampion

FBK Superliga

Vazhdohet kontrata me trajnerin kampion

02/06/21 @ 15:24

FBK

Krerët e FBK-së mbajnë takim me përfaqësuesit e klubeve të Superligës

FBK Superliga

Krerët e FBK-së mbajnë takim me përfaqësuesit e klubeve të Superligës

01/06/21 @ 17:07

KOSOVA - VAJZAT

Senioret për herë të parë në short

FBK Superliga/Përfaqësuesja/International

Senioret për herë të parë në short

01/06/21 @ 12:20

ISH TRAJNERI

Trajneri i dorëhequr i Prishtinës, shpallet trajner i vitit në Sllovaki

FBK Superliga

Trajneri i dorëhequr i Prishtinës, shpallet trajner i vitit në Sllovaki

31/05/21 @ 21:39

FIBA 3x3

Grapeland do ta përfaqësojë Kosovën në Rumani

FBK Superliga

Grapeland do ta përfaqësojë Kosovën në Rumani

22/05/21 @ 18:09


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga