Të gjitha lajmet

VUSHTRRIA (F) - SFERA (F)

Vjen fitorja e tretë e stinorit

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

Vjen fitorja e tretë e stinorit

10 March, 2019 @20:21

Skuadra nga Skenderaji, Sfera, e mposhti Vushtrrinë me rezultat 22-77.

Për vashat e Sferës kjo ishte fitorja e tretë e stinorit krahas nëntë humbjeve që i kanë, kurse skuadra e Vushtrrisë në 11 ndeshje nuk u njoftua ende me fitore.

TABELA AKTUALE

Sfera në xhiron e radhës do të përballet me Kastriotin, derisa Vushtrria me Dritën.

GAME 5: BASHKIMI - PRISHTINA

Bashkimi humbë titullin në Prizren, Prishtina kampione e Kosovës!

Foto: L.S / TOPSPORTI

27 April, 2019 @20:44

Vajzat e Prishtinës janë kampione të Kosovës për sezonin 2018/2019 të Superligës së Femrave. Të drejtuara nga Fidan Shatri e…

GAME 5: BASHKIMI - PRISHTINA

Bashkimi vs. Prishtina, mbyllet pjesa e parë

TOPSPORTI / ARKIV

27 April, 2019 @19:47

Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes mes vajzave të Bashkimit dhe atyre të Prishtinës, të cilat mes vete po…

NGA INFORMATORI

125 euro dënime për Prishtinën pas duelit të fundit

25 April, 2019 @15:09

Seria u barazua në 2-2 dhe gjithçka sa i përket titullit të kampionit do të vendoset të shtunën në…

GAME 4: PRISHITNA (F) - BASHKIMI (F)

Shaw-Stewart çojnë Bashkimin në superfinale

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

24 April, 2019 @20:54

Kampionja e Ligës së femrave do të caktohet në ndeshjen e pestë të serisë. Bashkimi arriti një fitore shumë të…

NGA INFORMATORI

325 euro dënim për ekipin e femrave të Bashkimit

24 April, 2019 @14:27

Në Informatorin e fundit të Ligës së Femrave, që përfshin duelin e tretë të serisë finale të PlayOffit është bërë…

Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave