Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: YLLI - PRISHTINA

Ylli +5 kundër Prishtinës

Ylli +5 kundër Prishtinës


7 May, 2022 @20:45

Ka pëfunduar çereku i parë në ndeshjen në mes të Yllit dhe Prishtinës.

Rezultati aktual është 17-12 për Yllin.

Mikaile Tmusic me 4 pikë është më i miri te Ylli, kurse te Prishtina Henry Dugat me 6 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga