Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI ONLINE

Ylli-Benfica, drejtpërdrejtë në YouTube

Fotot: KBYlli/Rex/fb

Ylli-Benfica, drejtpërdrejtë në YouTube


21 September, 2022 @14:13

Skuadra suharekase Ylli, që do të debutojë sot në gara evropiane, Liga e Kampionëve në basketboll, do të kërkojë fitore ndaj Benficës në Lisbonë.

Ylli

Kampioni i Kosovës ka punë të vështirë, pasi që një ndeshje përcakton fatin në këtë garë kualifikuese, ndërsa për adhuruesit e basketbollit, Basketball Champions League ka bërë të ditur se ndeshja transmetohet direkt në kanalin e Youtube duke nisur sonte prej orës 22:00.

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga