Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Ylli-Chemnitz, 5-shet startuese

Ylli-Chemnitz, 5-shet startuese


23 November, 2022 @19:09

Posa ka nisur ndeshja në “Sezai Surroi” ndërmjet Yllit dhe Chemnitzit në kuadër të FIBA Europe Cup, ndërsa pesëshet startuese të skuadrave janë:

YLLI: Bashir Ahmed, Chris Harris, Malcolm Armstead, Henrik Sirko dhe Jay Threatt.

CHEMNITZ: Aher Uguak, Arnas Velicka, Wes Clark, Jonas Richter, Mindaugas Susinkas.


 
Të gjitha lajmet nga International