Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 2: PP: TREPÇA - YLLI

Dominim total nga Ylli, përfundon pjesa e parë

Dominim total nga Ylli, përfundon pjesa e parë


26 May, 2022 @21:45

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Trepçës dhe Yllit.

Rezultati aktual pas 20 minutave lojë është 18-39 për Yllin.

Skuadra suharekase është e koncentruar maksimalisht dhe kjo po ndikon edhe në rezultat. Djelmoshat e trajnerit Adis Beciragic është duke dominuar në palestrën “Minatori” në Mitrovicë.

Dajuan Graf me 11 pikë është më i dalluari deri më tani te Ylli, kurse te Trepça Andrew Gordon me 6 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga