Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: TREPÇA - YLLI

Ylli kap epërsinë pas 10-minutave të para

Ylli kap epërsinë pas 10-minutave të para


2 June, 2022 @20:49

Skuadra e Yllit ka mbyllur cerekun e parë të ndeshjes ndaj Trepcës në epërsi 4 pikëshe, pasi 10-minutat e para kanë përfunduar 18-22 në të mirë të suharekasve.

Erjon Kastrati me 11 pikë është më efikasi në ndeshje aktualisht.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga