Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: YLLI - PRISHTINA

Ylli me dominim total, edhe 10 minuta lojë

Ylli me dominim total, edhe 10 minuta lojë


7 May, 2022 @21:41

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen e parë gjysmëfinale në mes të Yllit dhe Prishtinës.

Ylli është duke dominuar totalisht në ndeshje dhe është larg vetëm 10 minuta fitores. Rezultati aktual është 62-40.

Mikaile Tmusic me po luan me 19 pikë dhe ka shënuar 5 herë nga vija e treshit, kurse te Prishtina më i dalluari është Biram Faye me 11 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga