Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: YLLI - BENFICA

Ylli në epërsi ndaj Benficës

Ylli në epërsi ndaj Benficës


21 September, 2022 @22:08

Posa ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes mes Yllit dhe Benficës që po luhet në Lisbonë, ndërsa pas 10-minutave të para të lojës, rezultati është 19-14 për kampionin e Kosovës.

Më efikasi te Ylli pas periudhës së parë të lojës është Ahmed Bashir me 12 pikë. Ndërsa te Benfica po dallohet Betinho Gomes me 4.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga