Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINAL8: RAHOVECI - GOLDEN EAGLE YLLI

Ylli shpërthen në çerekun e tretë, thellohet epërsia

Ylli shpërthen në çerekun e tretë, thellohet epërsia


5 February, 2021 @17:27

Ka përfunduar edhe çereku i tretë i ndeshjes mes Rahovecit dhe Golden Eagle Yllit që po zhvillohet në kuadër të gjysmëfinales së “Final 8”.

Nikoqirët e këtij organizimi janë shkëputur në rezultat gjatë kësaj periudhe duke krijuar epërsi prej +18 pikëve, 40-58.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga