Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI AVANCON PAS PJESËS SË PARË

3 pikë dallim në “Mizahir Isma”

3 pikë dallim në “Mizahir Isma”


18 January, 2023 @18:09

Ndeshja e mbetur e xhiros XV që po luhet sot, ka mbyllur pak më parë pjesën e parë, ndërsa Ylli ka marrë epërsi 3-pikëshe ndaj Rahovecit pas 20-minutave lojë.

Pjesa e parë u mbyll 41-44 [19-21, 22-23] ndërsa më i dalluari te Ylli është Bashir Ahmed me 12 pikë. Te Rahoveci ritmin po e mbanë Edmond Kryeziu me 13 të shënuara.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj. 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga