Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA

Arbër Berisha i lumtur te ekipi më i trofeshëm

FOTO / Prishtina

Arbër Berisha i lumtur te ekipi më i trofeshëm


27 August, 2021 @20:21

Skuadra e Prishtinës sot ka prezantuar lojtarin e paralajmëruar më herët, Arbër Berishën.

Arbër Berisha në lidhje me transferimin e tij ka thënë se ndihet i lumtur te ekipi më i trofeshëm shqiptar, deirsa premtoi se do të jep maksimumin e tij për qëllimit e klubit në kvtë sezon.

Prishtina në ndeshjen e parë në Superligë do të takohet me Dritën, derisa në fillim të shtatorit do të luajë në Superkupë të Kosovës.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga