Të gjitha lajmet

FORMACIONET STARTUESE

Bashkimi-Lipjani, 5-shet startuese

Bashkimi-Lipjani, 5-shet startuese

12 January, 2020 @18:55

Dueli i fundit i Superligës për këtë fundjavë, Bashkimi dhe Lipjani nis pas pak ndërsa trajnerët e ekipeve kanë caktuar këto pesëshe startuese për ndeshje.

BASHKIMI: Ross, Bridgeman, Karanezi, Biraj dhe Makasqi.

LIPJANI: Winson, Nuli, Hasani, Vitia dhe Bruce.

RAHOVECI 70-57 PRISHTINA

Rahoveci ia bën 3-0 Prishtinës, ngritet në tabelë

Foto: KBRahoveci/fb

12 January, 2020 @18:42

Skuadra e Rahovecit e drejtuar nga ish trajneri i Prishtinës, Marjan Ilievski, ka shënuar fitore ndaj kampionit aktual për të…

RAHOVECI - PRISHTINA

Ç3: Rahoveci 10 minuta larg fitores

12 January, 2020 @18:23

Rahoveci është 10 minuta larg fitores, kundër Prishtinës. Pas 30 minutave lojë, rezultati shënon 53-38 në favor të Rahovecit. Darell…

PJESA E PARË: RAHOVECI - PRISHTINA

Mbyllet pjesa e parë, 16 epërsia!

12 January, 2020 @17:46

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Rahoveci - Prishtina. Pas 20 minutave lojë, rezultati shënon 33-17 në favor të…

RAHOVECI - PRISHTINA

Ç1: Rahoveci fillon furrishëm

12 January, 2020 @17:21

Rahoveci e nisi ndeshjen furrishëm ndaj Prishtinës. Rrezultati në çerekun e parë është 17-4 në favor të vreshtarëve. Darell Davis…

5-SHET STARTUESE

Rahoveci-Prishtina, 5-shet startuese

12 January, 2020 @17:14

Ka filluar ndeshja mes Rahovecit dhe Prishtinës në kuadër të xhiros së parë të pjesës së dytë të stinorit. …

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga