Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI

Bashkimi merr ish-lojtarin e Maccabi Tel Avivit

Bashkimi merr ish-lojtarin e Maccabi Tel Avivit


13 September, 2021 @16:21

Skuadra e Bashkimit, një ditë para fillimit të Superligës, e përforcoi trapezin me qendrën Anton Kazarnovski.

36 vjeçari është i gjatë 206 cm. Ai gjatë karrierës së tij ka luajtur te skuadrat si: Maccabi Tel Aviv, Bayern Munich, Galil Gilboa.

Kazarnovski në vitin 2004 u shpall kampion në Euroleague me skuadrën e Maccabit.

Bashkimi në xhiron e parë në Superligë do të takohet me Pejën.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga