Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BROOKLYN NETS

Brooklyn Nets shton në skuadër Paul Millsapin

Brooklyn Nets shton në skuadër Paul Millsapin


10 September, 2021 @16:37

Skuadra e Brooklyn Netsit, para pak çastesh e zyrtarizoi lojtarin Paul Millsap.

Millsap luan në pozitën 4 dhe do të jetë një përforcim i mirë në mesin e plot yjeve në Brooklyn.

Brooklyn Nets së bashku me Kevin Durant, Kyrie Irving dhe James Harden është njëra ndër skuadrat favorite për ta fituar titullin në NBA.


 
Të gjitha lajmet nga NBA