Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Bashkimi-Trepça, 5-shet e para

Bashkimi-Trepça, 5-shet e para


3 February, 2024 @18:43

Pas pak nis derbi i radhës i ditës në Superligë, ndërsa Bashkimi në “Sezai Surroi” pret Trepçën, prej së cilës është mposhtur dy herë këtë stinor gjatë kampionatit.

Për 5-shet e para, trajnerët Aleksandar Jonchevski dhe Adis Beciragic, kanë përgatitur këta startues:

BASHKIMI: Morina, Daniels, Umipig, Copes, Zeqiri;

TREPÇA: Bracy-Davis, Edge, Tmusic, Hajrizi, Tshimanga.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga