Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (19)

TOP 5-shja e javës në Superligë (19)


29 January, 2024 @22:24

Pas ndeshjeve të përfunduara të xhiros së 19 në Superligën e Kosovës në basketboll, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e javës bazuar në performancat individuale të lojtarëve.

Ekipin e javës e përbëjnë:

1.Derrick Wilson (Prishtina)
2.Larry Thomas (Peja)
3.Jalen Nesbitt (Ylli)
4.Will Daniels (Bashkimi)
5.Jordy Tshimanga (Trepça)


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga