Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS 30 MINUTASH LOJË

Bashkimi ulë epërsinë e Trepçës

Bashkimi ulë epërsinë e Trepçës


3 February, 2024 @20:42

Bashkimi ka arritur që në çerek të tretë të ngushtojë sadopak epërsinë e Trepçës, duke e fituar 10-minutëshin e tretë të ndeshjes me 24-18 për të pritur çerekun e fundit me 53-62.

Pas 30 minutash lojë, te Trepça më efikasi vazhdon të jetë Kevin Bracy-Davis me 16 pikë, ndërsa te Bashkimi më i dalluari është Erik Copes me 15 të shënuara.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga