Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS 10 MINUTASH LOJË

Trepça dyfishon Bashkimin në çerek të parë!

Trepça dyfishon Bashkimin në çerek të parë!


3 February, 2024 @19:28

Që në fillim të ndeshjes Trepça po tregon forcën ndaj Bashkimit, ndërsa ekipi mitrovicas ka mbyllur çerekun e parë në “Sezai Surroi” me dallim 13 pikësh, 11-24.

Më efikasi pas 10 minutave lojë te Trepça është Kevin Bracy-Davis me 8 pikë, ndërsa te Bashkimi 6 pikë ka shënuar Isaiah Umipig.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga