Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI ONLINE DREJTPËRDREJTË

BIBL LIVE: Peja - Lovçen

Foto: KBPeja/ fb

BIBL LIVE: Peja - Lovçen


14 April, 2024 @11:47

Përballja për vend të tretë në kuadër të BIBL ndërmjet Pejës dhe Lovçenit malazez nis prej orës 17:00. Të dyja skuadrat janë mposhtur në gjysmëfinale të Final Fourit, ndërsa në pasditen e sotme luajnë për medalje të bronztë në stinorin 2023/24 të Ligës Ballkanike.

Ndeshjen në transmetim direkt mund ta ndiqni këtu: 


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League