Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI ONLINE DREJTPËRDREJTË

BIBL LIVE: Prishtina - AEL Limasol

Foto: KBPrishtina/ fb

BIBL LIVE: Prishtina - AEL Limasol


14 April, 2024 @11:55

Finalja e edicionit të 16. të BIBL luhet sonte në Qipro, ndërsa Prishtina do të kërkojë trofeun e tretë të kampionit të Ligës Ballkanike ndaj nikoqirit dhe organizatorit të Final Fourit, AEL-it nga Limasoli.

Rekord-kampionja e Kosovës në gjysmëfinale të Final Fourit mposhti Lovçenin malazias, ndërsa AEL-i eliminoi Pejën.

Finalja nis prej orës 19:30.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League