Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI - PEJA

Ç3: +5 për Pejën, edhe 10 minuta lojë

Ç3: +5 për Pejën, edhe 10 minuta lojë


28 October, 2021 @18:10

Peja e ktheu epërsinë në çerekun e tretë 62-67.

Arian Qallaku me 16 pikë është më i dalluari te Peja, kurse te Bashkimi Anton Kazarnovski me 17 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga