Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA

Caktohet palestra se ku do të luhet ndeshja Kosova-Norvegjia

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

Caktohet palestra se ku do të luhet ndeshja Kosova-Norvegjia


24 December, 2021 @18:19

Bordi i Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK), ka mbajtur mbledhjen në Prishtinë dhe e ka përmbledhur vitin që e lëmë pas.

Në këtë mbledhje është caktuar edhe palestra se ku do të luhet ndeshje parakualifikuese për FIBA Eurobasket 2025 në mes të Kosovës dhe Norvegjisë.

Ndeshja Kosova-Norvegjia do të luhet në palestrën “Minatori” në Mitrovicë më 27 shkurt 2022.


INTERNATIONAL

Fitore e rëndësishme nga skuadra e trajnerit Furkan Saglik

International

Fitore e rëndësishme nga skuadra e trajnerit Furkan Saglik

24/12/21 @ 17:56

KBF PRISHTINA

Liderja përforcohet me ish-lojtaren nga WNBA

Liga Unike/FBK Liga e Femrave

Liderja përforcohet me ish-lojtaren nga WNBA

24/12/21 @ 16:20

PAS FITOREVE NË BULLGARI

Nazor: Fitoret në Bullgari, na ndihmojë për më tej

Balkan League

Nazor: Fitoret në Bullgari, na ndihmojë për më tej

23/12/21 @ 19:18

KBF PENZA - KBF BASHKIMI

Penza pa humbje e mbyll vjeshtën në Ligën Unike

Liga Unike

Penza pa humbje e mbyll vjeshtën në Ligën Unike

23/12/21 @ 11:36

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Ligën Unike (VII)

Liga Unike

TOP 5-shja e javës në Ligën Unike (VII)

22/12/21 @ 20:15

ACADEMIC PLOVDIV - PRISHTINA

Prishtina fiton në Bullgari, 5 fitore rresht në BIBL

FBK Superliga/Balkan League

Prishtina fiton në Bullgari, 5 fitore rresht në BIBL

22/12/21 @ 18:16

FIBA RENDITJA MUJORE - DHJETOR 2021

Kosova bie në renditjen mujore të FIBA

Liga Unike/FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/Kupa e Kosovës/Superkupa e Kosovës/Përfaqësuesja/International

Kosova bie në renditjen mujore të FIBA

07/12/21 @ 15:37

DARDAN BERISHA

“Pa tifozë s’do të ishte kjo energji”

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket/International

“Pa tifozë s’do të ishte kjo energji”

29/11/21 @ 12:17

VIDEO

Highlights: Kosova-Danimarka

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket/International

Highlights: Kosova-Danimarka

29/11/21 @ 11:59

KOSOVA - DANIMARKA

Fitorja për shpresë

Përfaqësuesja

Fitorja për shpresë

28/11/21 @ 20:57

KOSOVA - DANIMARKA

Ç3: Kosova me epërsi dyshifrore, 10 minuta larg fitores

Përfaqësuesja

Ç3: Kosova me epërsi dyshifrore, 10 minuta larg fitores

28/11/21 @ 20:20

KOSOVA - DANIMARKA

Ngritet epërsia e Kosovës, mbyllet pjesa e parë

Përfaqësuesja

Ngritet epërsia e Kosovës, mbyllet pjesa e parë

28/11/21 @ 19:48

KOSOVA - DANIMARKA

Ç1: Gëzim Morina me 10 pikë, Kosova në epërsi minimale

Përfaqësuesja

Ç1: Gëzim Morina me 10 pikë, Kosova në epërsi minimale

28/11/21 @ 19:17

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Kosova - Danimarka

Përfaqësuesja

Pesëshet e para: Kosova - Danimarka

28/11/21 @ 18:48

DUELI DIREKT NË YOUTUBE

Kosova-Danimarka, direkt në Youtube

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket/International

Kosova-Danimarka, direkt në Youtube

28/11/21 @ 15:51

PARA DUELIT

Kosova-Danimarka, vetëm 100 bileta në shitje

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Eurobasket/International

Kosova-Danimarka, vetëm 100 bileta në shitje

27/11/21 @ 13:08


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja