Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

UTAH JAZZ

Dwyane Wade bëhet njëri prej pronarëve të Utah Jazzit

Dwyane Wade bëhet njëri prej pronarëve të Utah Jazzit


16 April, 2021 @23:53

Tre herë kampioni i NBA-së, Dwyane Wade, karrierën e tij do ta vazhdojë me një rol tjetër.

Wade ka blerë një pjesë të aksioneve të skuadrës së Utah Jazz dhe do të jetë njëri prej pronarëve të këtij klubi.

Utah Jazz aktualisht gjendet në krye të Konferencën Perëndimore me 42 fitore e 14 humbje.


JAZZ - PACERS

Lideri i Perëndimit fiton ndeshjen, humb super yllin

NBA

Lideri i Perëndimit fiton ndeshjen, humb super yllin

16/04/21 @ 23:48

SPORTI SHKOLLOR

FBK dhuron fanella, SHFMU-të bëhen me liga

FBK Superliga U18

FBK dhuron fanella, SHFMU-të bëhen me liga

16/04/21 @ 15:53

PLAYOFF QUARTERFINALS

Terminet e dueleve çerekfinale: Peja-Prishtina & Ylli-Bashkimi

FBK Superliga

Terminet e dueleve çerekfinale: Peja-Prishtina & Ylli-Bashkimi

16/04/21 @ 14:58

LAKERS - CELTICS

Boston fiton derbin ndaj Lakers

NBA

Boston fiton derbin ndaj Lakers

16/04/21 @ 08:30

HALL OF FAME

Michael Jordan përfaqëson Kobe Bryantin në Hall Of Fame

NBA

Michael Jordan përfaqëson Kobe Bryantin në Hall Of Fame

15/04/21 @ 21:10

FINALS: KBF BASHKIMI - KBF PENZA

Penza e nis furishëm serinë finale

FBK Liga e Femrave

Penza e nis furishëm serinë finale

15/04/21 @ 20:53

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja AS Prishtina - Istogu

FBK Liga e Parë

Highlights nga ndeshja AS Prishtina - Istogu

15/04/21 @ 20:53

FINALS: KBF BASHKIMI - KBF PENZA

Pesëshet e para: KBF Bashkimi - KBF Penza

FBK Liga e Femrave

Pesëshet e para: KBF Bashkimi - KBF Penza

15/04/21 @ 18:51

REKORD

Russell Westbrook thyen rekordin 47 vjeçar

NBA

Russell Westbrook thyen rekordin 47 vjeçar

11/05/21 @ 10:08

LAKERS - SUNS

Davis shpërthen pas lëndimit

NBA

Davis shpërthen pas lëndimit

10/05/21 @ 11:13

DALLAS - CAVALIERS

Dallas Mavericks vazhdon formën e mirë, mposht Cleveland Cavaliers

NBA

Dallas Mavericks vazhdon formën e mirë, mposht Cleveland Cavaliers

08/05/21 @ 13:13

ALL TIME SCORING LIST

Carmelo Anthony në TOP 10 në histori të NBA-së

NBA

Carmelo Anthony në TOP 10 në histori të NBA-së

04/05/21 @ 10:05

NBA

LeBron James pas 20 ndeshjeve kthehet me humbje

NBA

LeBron James pas 20 ndeshjeve kthehet me humbje

01/05/21 @ 12:45

NBA

Nga 2010 për herë të parë në Play Off

NBA

Nga 2010 për herë të parë në Play Off

29/04/21 @ 10:13

JAZZ - PACERS

Lideri i Perëndimit fiton ndeshjen, humb super yllin

NBA

Lideri i Perëndimit fiton ndeshjen, humb super yllin

16/04/21 @ 23:48

LAKERS - CELTICS

Boston fiton derbin ndaj Lakers

NBA

Boston fiton derbin ndaj Lakers

16/04/21 @ 08:30

HALL OF FAME

Michael Jordan përfaqëson Kobe Bryantin në Hall Of Fame

NBA

Michael Jordan përfaqëson Kobe Bryantin në Hall Of Fame

15/04/21 @ 21:10

OKC - WARRIORS

Curry i pakapshëm, me statistika mahnitëse sot

NBA

Curry i pakapshëm, me statistika mahnitëse sot

15/04/21 @ 10:31


 
Të gjitha lajmet nga NBA