Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PRIZRENI - YLLI

Epërsi minimale për kampionin

Epërsi minimale për kampionin


25 September, 2021 @19:20

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes mes Prizrenit dhe Yllit që po zhvillohet në Suharekë sonte, ndërsa epërsinë pas 10 minutave të para të ndeshjes e ka marrë Ylli.

Çereku i parë i lojës ka përfunduar 24-25 në të mirë të suharekasve, ku më i dalluari aktualisht është Erjon Kastrati me 10 pikë të shënuara.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga