Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Bashkimi-Trepça

Pamje nga ndeshja/ L. D./ TOPSPORTI

Highlights: Bashkimi-Trepça


10 October, 2021 @21:41

Çastet më interesante sipas FBK-së të përmbledhura në një video, nga fitorja e rëndësishme e Bashkimit ndaj Trepçës sonte, mund t’i shihni në videon e mëposhtme.

Bashkimi ka arritur t’ia shkaktojë humbjen e parë Trepçës këtë stinor në Superligë, pasi që mitrovicasit në katër xhirot e para ishin ekipi i vetëm i pamposhtur në elitë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga