Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Bashkimi-Trepça

Highlights: Bashkimi-Trepça


3 February, 2024 @22:23

Bashkimi përkundër se u mundua mjaft në pjesë të dytë, nuk ka arritur assesi të shkrijë epërsinë e Trepçës, e mitrovicasit vazhduan serinë e fitoreve duke e ngritur në 13 fitore radhazi.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga