Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Prishtina-Peja

Foto: FBK

Highlights: Prishtina-Peja


3 February, 2024 @22:22

Peja ka fituar derbin e madh ndaj Prishtinës sonte për të ngritur dallimin ndaj kundërshtarit në vendet që sigurojnë gjysmëfinalen e playoffit. Ka qenë Larry Thomas që ka shkëlqyer te Peja sonte.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga