Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Drita - Trepça

Highlights: Drita - Trepça


25 September, 2021 @21:32

Trepça e mposhti sot Dritën me rezultat 58-98 dhe vazhdoi serinë e fitoreve.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga