Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Istogu-Vëllaznimi

Highlights: Istogu-Vëllaznimi


5 February, 2024 @9:07

Vëllaznimi i është kthyer fitores, duke e mposhtur Istogun në ndeshjen e luajtur “si mysafir” në “shtëpi”. Istogu ka qenë vendas në “Shani Nushi”, ndërsa Vëllaznimi pa probleme shkoi te fitorja.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga