Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Rahoveci - Drita

Highlights: Rahoveci - Drita


15 January, 2022 @21:47

Rahoveci e mposhti Dritën me rezultat 103-90.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga