Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - BASHKIMI

Ç3: Epërsi dyshifrore, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Epërsi dyshifrore, edhe 10 minuta lojë


15 January, 2022 @20:31

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen në mes të Yllit dhe Bashkimit.

Rezultati aktual është 57-45 në favor të skuadrës suharekase.

Gëzim Morina me 18 pikë është më i miri te Ylli, kurse te Bashkimi Valon Bunjaku me 19 pikë.


YLLI - BASHKIMI

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Ylli-Bashkimi

FBK Superliga

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Ylli-Bashkimi

15/01/22 @ 19:56

YLLI - BASHKIMI

Ç1: Ylli me 2 epërsi, pas 10 minutave lojë

FBK Superliga

Ç1: Ylli me 2 epërsi, pas 10 minutave lojë

15/01/22 @ 19:33

RAHOVECI - DRITA

Rahoveci ndez motorët në pjesën e dytë, Malinkov debuton me fitore

FBK Superliga

Rahoveci ndez motorët në pjesën e dytë, Malinkov debuton me fitore

15/01/22 @ 19:28

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Ylli - Bashkimi

FBK Superliga

Pesëshet e para: Ylli - Bashkimi

15/01/22 @ 18:57

RAAHOVECI - DRITA

Ç3: Thellohet epërsia në çerekun e tretë

FBK Superliga

Ç3: Thellohet epërsia në çerekun e tretë

15/01/22 @ 18:12

RAHOVECI - DRITA

Rezultati i ngushtë në “Mizahir Isma”

FBK Superliga

Rezultati i ngushtë në “Mizahir Isma”

15/01/22 @ 17:41

YLLI - BASHKIMI

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Ylli-Bashkimi

FBK Superliga

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Ylli-Bashkimi

15/01/22 @ 19:56

YLLI - BASHKIMI

Ç1: Ylli me 2 epërsi, pas 10 minutave lojë

FBK Superliga

Ç1: Ylli me 2 epërsi, pas 10 minutave lojë

15/01/22 @ 19:33

RAHOVECI - DRITA

Rahoveci ndez motorët në pjesën e dytë, Malinkov debuton me fitore

FBK Superliga

Rahoveci ndez motorët në pjesën e dytë, Malinkov debuton me fitore

15/01/22 @ 19:28

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Ylli - Bashkimi

FBK Superliga

Pesëshet e para: Ylli - Bashkimi

15/01/22 @ 18:57

RAAHOVECI - DRITA

Ç3: Thellohet epërsia në çerekun e tretë

FBK Superliga

Ç3: Thellohet epërsia në çerekun e tretë

15/01/22 @ 18:12

RAHOVECI - DRITA

Rezultati i ngushtë në “Mizahir Isma”

FBK Superliga

Rezultati i ngushtë në “Mizahir Isma”

15/01/22 @ 17:41

RAHOVECI - DRITA

Ç1: Drita në epërsi pas 10 minutave lojë

FBK Superliga

Ç1: Drita në epërsi pas 10 minutave lojë

15/01/22 @ 17:12

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Rahoveci - Drita

FBK Superliga

Pesëshet e para: Rahoveci - Drita

15/01/22 @ 17:00

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XV)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XV)

15/01/22 @ 11:08

KARAGAÇ

Si debutoi Edgar Garibay me Pejën në Superligë?

FBK Superliga

Si debutoi Edgar Garibay me Pejën në Superligë?

14/01/22 @ 13:57


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga