Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - DRITA

Rezultati i ngushtë në “Mizahir Isma”

Rezultati i ngushtë në “Mizahir Isma”


15 January, 2022 @17:41

Pas epërsisë tre pikëshe të Dritës në çerekun e parë, Rahoveci kaloi në epërsi në çerekun e dytë 57-53.

Milik Yarbrough me 16 pikë e 7 kërcme është më i dalluari te vreshtarët, kurse te Drita Isaiah Johnson me 23 pikë e 7 kërcime.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga