Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 4 | FINAL SERIES - HIGHLIGHTS

Highlights: Trepça-Ylli

Fotot: FBK

Highlights: Trepça-Ylli


3 June, 2022 @12:42

Fitore për titull kampioni! Ylli mposhti Trepçën mbrëmë në Minatori për ta marrë edhe titullin e dytë radhazi të kampionit të Kosovës, në një seri finale mjaft interesante, që përfundoi 3-1 në të mirë të suharekasve, me trajner Adis Beciragicin në krye.

Momentet më interesante të ndeshjes së katërt dhe të fundit të serisë finale, mëposhtë:

Shiko edhe: PLAYOFF SKEMA

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga