Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Vëllaznimi-Istogu

Highlights: Vëllaznimi-Istogu


24 March, 2024 @22:45

Skuadra e Vëllaznimit ka kryer detyrën ndaj Istogut, duke fituar ndeshjen dhe duke vazhduar luftën deri në xhiron e fundit për pozitë të pestë.

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga