Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Peja-Prishtina

Foto: FBK

Highlights: Peja-Prishtina


24 March, 2024 @15:07

Prishtina ka shënuar edhe fitoren e dytë sezonale në “Karagaç”, për tu barazuar me Pejën me duele të ndërsjella 2-2! Për kuriozitet, të dyja kanë fituar jashtë këtë stinor të dy ndeshjet! Si vendase në Superligë - asnjëra!

Derrick Wilson shkëlqeu në këtë fitore të Prishtinës.

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga