Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (27)

TOP 5-shja e javës në Superligë (27)


25 March, 2024 @10:02

Pas ndeshjeve të përfunduara të xhiros së 27 në Superligën e Kosovës në basketboll, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e javës bazuar në performancat individuale të lojtarëve.

Ekipin e javës e përbëjnë:

1. Derrick Wilson (Prishtina)
2. Kwame Vaughn (Peja)
3. Alonzo Verge Jr. (Ylli)
4. Drilon Hajrizi (Trepça)
5. Diamond Stone (Prishtina)


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga