Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Ylli-Bashkimi

Foto: FBK

Highlights: Ylli-Bashkimi


11 February, 2022 @23:08

Për të gjithë ata që nuk kanë pasur rast të shikojnë ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës ndërmjet Yllit dhe Bashkimit, mëposhtë momentet më të mira të ndeshjes.

SKEMA E KUPËS SË KOSOVËS

Bashkimi ka shënuar fitore ndaj Yllit për të siguruar finalen e Kupës së Kosovës, ku do të ndeshet me Trepçën, në përballjen që do të luhet të dielën me fillim prej orës 18:00.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës