Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Ylli-Prizreni

Highlights: Ylli-Prizreni


5 February, 2024 @9:13

Fitore e Yllit në debutim të trajnerit të posaardhur në ekip, Petar Mijovic. Ish-trajneri i Bashkimit dhe Prishtinës mori drejtimin e ekipit suharekas, ndërsa debutoi me fitore ndaj Prizrenit të drejtuar përkohshëm nga Rigon Hasi.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga