Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZRENI

I huaji i parë i Prizrenit, priten edhe përforcimet tjera

FOTO / Prizreni

I huaji i parë i Prizrenit, priten edhe përforcimet tjera


15 August, 2021 @23:36

Skuadra e Prizrenit sot ka zyrtarizuar të huajin e parë për stinorin 2021/22.

Isaiah Johson ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me Prizrenin.

Johnson luan në pozitat 2 dhe 3. Ai erdhi nga kolegji Michigan ku në sezonin e fundit kishte mesatare prej 21 pikëve për ndeshje.

Prizreni ka bërë të ditur se shumë shpejtë do të zyrtarizohen edhe përforcimet tjera të skuadrës.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga