Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALKS

Ish trajneri i Bashkimit dhe Yllit në krye të Prishtinës?

Ish trajneri i Bashkimit dhe Yllit në krye të Prishtinës?


7 January, 2021 @18:44

Rezultatet jo të mira në pjesën e parë të kampionatit, duket se i kanë shtyer drejtuesit e Prishtinës që të marrin masa për ngritur ekipin lartë tabelës.

Hapi i parë në këtë drejtim pritet të jetë emërtimi i një trajneri të ri, i cili do ta zëvendësojë trajnerin e deritashëm, Andin Rashica.

Sipas AsistiOnline, bardhekaltërit janë shumë afër të nënshkruajnë me malaziasin Dragan Radovic, i cili e njeh mirë basketbollin kosovar pasi që më parë ka udhëhequr skuadrat si Bashkimi dhe Ylli.

Burimet e këtij mediumi shtojnë se Radovic do t’i bashkohet ekipit shumë shpejtë, ndërsa krahas tij kryeqytetasve do t’i bashkohen edhe tre basketbollistë të huaj.


BASHKIMI - PRIZRENI

Bashkimi ndërpren serinë e Prizrenit prej 7 fitoreve rresht

FBK Superliga

Bashkimi ndërpren serinë e Prizrenit prej 7 fitoreve rresht

07/01/21 @ 16:57

TREPÇA - RAHOVECI

Driloni s’ridebuton, Trepça mposhtet, Rahoveci lider

FBK Superliga

Driloni s’ridebuton, Trepça mposhtet, Rahoveci lider

07/01/21 @ 16:42

TREPÇA - RAHOVECI

Ç3: Rahoveci 10 minuta larg fitores

FBK Superliga

Ç3: Rahoveci 10 minuta larg fitores

07/01/21 @ 16:14

BASHKIMI - PRIZRENI

Ç3: 13 pikë për Bashkimin, edhe 10 minuta lojë

FBK Superliga

Ç3: 13 pikë për Bashkimin, edhe 10 minuta lojë

07/01/21 @ 16:10

TREPÇA - RAHOVECI

Mbyllet pjesa e parë në Mitrovicë, 19 pikë epërsia

FBK Superliga

Mbyllet pjesa e parë në Mitrovicë, 19 pikë epërsia

07/01/21 @ 15:41

BASHKIMI - PRIZRENI

Bashkimi e kthen epërsinë, përfundon pjesa e parë

FBK Superliga

Bashkimi e kthen epërsinë, përfundon pjesa e parë

07/01/21 @ 15:36

BASHKIMI - PRIZRENI

Ç1: 4 pikë epërsia në derbin e Prizrenit

FBK Superliga

Ç1: 4 pikë epërsia në derbin e Prizrenit

07/01/21 @ 15:09

SERIE A

Juventus bën gati 400 milionë euro për merkato

Serie A/Transfere

Juventus bën gati 400 milionë euro për merkato

20/06/21 @ 20:50

ITALIA - UELLSI

Italia përfundon grupet pa pësuar gol, kualifikohet edhe Uellsi

Evropiani

Italia përfundon grupet pa pësuar gol, kualifikohet edhe Uellsi

20/06/21 @ 20:02

ZVICRA - TURQIA

Shaqiri ankthi i Turqisë, Zvicra mbetet me shpresë

Evropiani

Shaqiri ankthi i Turqisë, Zvicra mbetet me shpresë

20/06/21 @ 19:50

VIDEO

Shaqiri me supergol ndaj Turqisë (Video)

Evropiani

Shaqiri me supergol ndaj Turqisë (Video)

20/06/21 @ 18:30

11-SHET

Formacionet zyrtare: Italia - Uellsi

Evropiani

Formacionet zyrtare: Italia - Uellsi

20/06/21 @ 16:51

11-SHET

Formacionet zyrtare: Zvicra - Turqia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Zvicra - Turqia

20/06/21 @ 16:48

BALLKANI

Nexhipi premton suksese me Ballkanin

FFK Superliga

Nexhipi premton suksese me Ballkanin

20/06/21 @ 16:43

LIRIA

Liria drejt privatizimit, miratohet propozimi në Kuvend

FFK Liga e parë

Liria drejt privatizimit, miratohet propozimi në Kuvend

20/06/21 @ 16:32

TRANSFERE

Ndizet gara për Locatellin

Serie A/Transfere

Ndizet gara për Locatellin

20/06/21 @ 15:40

KOSOVA (F)

Kosova (F) natyralizon amerikanen e KBF Prishtinës

Përfaqësuesja

Kosova (F) natyralizon amerikanen e KBF Prishtinës

20/06/21 @ 14:56


 
Të gjitha lajmet nga