Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

INTERNATIONAL

Ish-trajneri i Trepçës dhe Rahovecit, shkarkohet për 15 ditë

Ish-trajneri i Trepçës dhe Rahovecit, shkarkohet për 15 ditë


19 January, 2022 @12:17

Aventura e ish-trajnerit të Trepçës dhe Rahovecit, Serhat Sehit, në Superigën Turke, nuk zgjatë shumë.

Trajneri Sehit nga Rahoveci ishte transferuar te skuadra turke, Afyon Belediye, por aty vetëm pas 15 ditëve u shkarkua nga detyra e tij.

Serhat Sehit sa ishte në Kosovë, kishte një bilans të mirë me Trepçën, por të njëjtën sukses nuk arriti me vreshtarët në aventurën e dytë të tij në Superligën e Kosovës.


MELZIN LAZIMI

Kemi treguar karakter ndaj një ekipi me buxhet 10-fish më të madh

Liga Unike

Kemi treguar karakter ndaj një ekipi me buxhet 10-fish më të madh

19/01/22 @ 00:18

MOLOS SERQA

Gabime që s’duhet të na ndodhin

Liga Unike

Gabime që s’duhet të na ndodhin

19/01/22 @ 00:00

VIDEO

Highlights: Ylli-Vllaznia

Liga Unike

Highlights: Ylli-Vllaznia

18/01/22 @ 23:13

VIDEO

Highlights: Peja-Teuta

Liga Unike

Highlights: Peja-Teuta

18/01/22 @ 23:07

YLLI - VLLAZNIA

Lideri pa telashe ndaj Vllaznisë

Liga Unike

Lideri pa telashe ndaj Vllaznisë

18/01/22 @ 20:38

PP: YLLI - VLLAZNIA

Mbyllet pjesa e parë Ylli-Vllaznia

Liga Unike

Mbyllet pjesa e parë Ylli-Vllaznia

18/01/22 @ 19:42

Ç1: YLLI - VLLAZNIA

Ylli ‘trondit’ Vllazninë në 10 minutat e para

Liga Unike

Ylli ‘trondit’ Vllazninë në 10 minutat e para

18/01/22 @ 19:23

PEJA - TEUTA

Dramën në Karagaç e fiton Peja me përmbysje

Liga Unike

Dramën në Karagaç e fiton Peja me përmbysje

18/01/22 @ 19:17

LATINO-AMERIKANI TE PEJA

Peja gjen zëvendësim për Ilterin, zyrtarizon përforcimin e ri

Liga Unike/FBK Superliga/Transfere

Peja gjen zëvendësim për Ilterin, zyrtarizon përforcimin e ri

19/01/22 @ 15:26

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XVI)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XVI)

18/01/22 @ 10:44

MVP @ GAMEWEEK 16

Stephen Maxwell, MVP i xhiros XVI

FBK Superliga

Stephen Maxwell, MVP i xhiros XVI

17/01/22 @ 16:36

ARBNOR RIFATI

Loja jonë më e disiplinuar

FBK Superliga

Loja jonë më e disiplinuar

17/01/22 @ 02:17

BRAHIM VESELI

Do të rikthehemi

FBK Superliga

Do të rikthehemi

17/01/22 @ 02:03

SEMSETTIN BAS

Baş i lumtur pas fitores ndaj rivalit të fortë

FBK Superliga

Baş i lumtur pas fitores ndaj rivalit të fortë

17/01/22 @ 01:09

ANTE NAZOR

Nazor shpërthen! I kërkon falje publikut fantastik

FBK Superliga

Nazor shpërthen! I kërkon falje publikut fantastik

17/01/22 @ 00:44

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Trepça - Prizreni

FBK Superliga

Highlights: Trepça - Prizreni

16/01/22 @ 21:42

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Prishtina - Peja

FBK Superliga

Highlights: Prishtina - Peja

16/01/22 @ 21:16

TREPÇA - PRIZRENI

Fells shkëlqen për fitoren e 10 të Prizrenit

FBK Superliga

Fells shkëlqen për fitoren e 10 të Prizrenit

16/01/22 @ 21:00


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga