Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KBF PENZA

Kampionja Penza përforcohet me Mia Long

Kampionja Penza përforcohet me Mia Long


18 November, 2021 @19:22

Kampionja aktuale e Ligës së Femrave, Penza, zyrtarizoi përforcimin Mia Long.

Long luan në pozitën e fundorit. Ajo së fundi ishte pjesë e skuadrës Tusculum dhe kishte mesatare prej 14.4 pikëve, 4 kërcimeve e 4 asistimeve për ndeshje.

Nga Penza është larguar basketbollista Ioona Mckenzie, derisa Long është zëvendësuesja e menjëhershme.

TABELA AKTUALE

Penza aktualisht gjendet në pozitën e dytë me 5 fitore e 1 humbje.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave