Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KBF BASHKIMI - KBF KASTRIOTI

KBF Bashkimi - KBF Kastrioti, regjistrohet me rezultat zyrtar

KBF Bashkimi - KBF Kastrioti, regjistrohet me rezultat zyrtar


8 March, 2022 @12:15

Përballja ndërmjet KBF Bashkimit dhe KBF Kastriotit në kuadër të xhiros së 17 në Ligën e Femrave, është regjistruar me rezultat zyrtar 20-0.

Ndeshja i takoi KBF Bashkimit, pasi që skuadra e Kastriotit për herë të dytë nuk kishte udhëtuar në Prizren, ngase pas kërkesës së parë, KBF Bashkimi e kishte pranuar të shtyhet loja e më pas kërkesa e dytë u refuzua.

TABELA AKTUALE

Kështu ndeshja u regjistrua me rezultat zyrtar 20-0 në favor të Bashkimit.

KBF Bashkimi me 12 fitore e 5 humbje gjendet në pozitën e tretë, kurse KBF Kastrioti me 0 fitore e 17 humbje gjendet në pozitën e fundit.


TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXI)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XXI)

07/03/22 @ 23:23

MVP @ GAMEWEEK 21

Fisnik Rugova, MVP i xhiros XXI

FBK Superliga

Fisnik Rugova, MVP i xhiros XXI

07/03/22 @ 22:56

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Rahoveci - Trepça

FBK Superliga

Highlights: Rahoveci - Trepça

06/03/22 @ 22:44

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Prishtina - Prizreni

FBK Superliga

Highlights: Prishtina - Prizreni

06/03/22 @ 20:33

RAHOVECI - TREPÇA

Rahoveci bën befasinë! Mposhtë për herë të parë Trepçën këtë stinor

FBK Superliga

Rahoveci bën befasinë! Mposhtë për herë të parë Trepçën këtë stinor

06/03/22 @ 21:21

Ç3: RAHOVECI - TREPÇA

Në çerekun e fundit, me 6 pikë dallim

FBK Superliga

Në çerekun e fundit, me 6 pikë dallim

06/03/22 @ 20:48

KBF VËLLAZNIMI - KBF PENZA

Penza lehtë ndaj Vëllaznimit

FBK Liga e Femrave

Penza lehtë ndaj Vëllaznimit

05/03/22 @ 17:59

KBF TREPÇA - KBF PRISHTINA

Triple-double nga Martin, KBF Prishtina e pandalshme, arrin 17-shen pa humbje

FBK Liga e Femrave

Triple-double nga Martin, KBF Prishtina e pandalshme, arrin 17-shen pa humbje

05/03/22 @ 17:53

KBF FLAMURTARI - KBF BASHKIMI

KBF Flamurtari bindshëm mposhtë KBF Bashkimin

Liga Unike/FBK Liga e Femrave

KBF Flamurtari bindshëm mposhtë KBF Bashkimin

03/03/22 @ 18:28

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Ligën e Femrave (XVI)

FBK Liga e Femrave

TOP 5-shja e javës në Ligën e Femrave (XVI)

03/03/22 @ 15:21

KBF PENZA 86-71 KBF TIRANA

Penza fiton dhe bëhet lidere

Liga Unike/FBK Liga e Femrave

Penza fiton dhe bëhet lidere

02/03/22 @ 22:18

KBF PARTIZANI 77-94 KBF PRISHTINA

KBF Prishtina triumfon në Tiranë

Liga Unike/FBK Liga e Femrave

KBF Prishtina triumfon në Tiranë

02/03/22 @ 22:11

DUELET E XHIROS DHE ORARI

Sot xhiroja e nëntë në Ligën Unike të femrave

Liga Unike/FBK Liga e Femrave

Sot xhiroja e nëntë në Ligën Unike të femrave

02/03/22 @ 14:13

KBF PENZA - KBF TREPÇA

Penza i kthehet fitores, duke kaluar lehtë Trepçën

FBK Liga e Femrave

Penza i kthehet fitores, duke kaluar lehtë Trepçën

28/02/22 @ 21:57

KBF BASHKIMI - KBF VËLLAZNIMI

KBF Bashkimi në formë, kalon lehtë Vëllaznimin

FBK Liga e Femrave

KBF Bashkimi në formë, kalon lehtë Vëllaznimin

25/02/22 @ 22:12

KBF KASTRIOTI - KBF PRISHTINA

Prishtina si në stërvitje, seria ngritet në 16 fitore rresht

FBK Liga e Femrave

Prishtina si në stërvitje, seria ngritet në 16 fitore rresht

25/02/22 @ 18:09


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave